Teď čteš
První kolo soutěže Tickmill skončilo. Zahájení srpnového vydání!
2

vytvořil Paweł Mosionek6 sierpnia 2017

Zahájení soutěže Forex Tickmill. O půlnoci společnost 1 August ukončila první vydání Forex Demo Challange. 2998 obchodníci stáli soutěžit s hlavním 10 000 $ DEMO připadá soutěžit o hlavní cenu v podobě $ 1 000. Po skončení prvního kola bylo zahájeno další srpnové vydání.

33 milion dolarů zisk za měsíc!

Ano, není to chyba :-). Působivý výsledek, a to i pro soutěž Forex hrála na demo. Obchodník s přezdívkou kologen naposledy byl nesporným vůdcem prvního kola a na konci včerejška se mohl pochlubit zůstatek na účtu 33 099 092 $ (připomínáme vám, že všichni začínají se zbytkem 10 000). Druhé a třetí místo, které získaly ocenění 500 $ a 400 $, byly obsazeny Standard i solidrock s vklady vyšší než 24 milionů.

TOP 10. Stav na 31 červenec, v 20: 00

Mělo by být jasně uvedeno, že Stále ještě nemáme oficiální výsledky takže se všechno může změnit. Pouze po ověření, zda byla soutěž provedena v souladu s pravidly soutěže, budou ceny vypláceny. Připomínáme, že použití jakéhokoliv stroje (EA) je zakázáno.

Druhé kolo začalo

V současné době se na srpnové soutěži účastní téměř 2000oví hráči. Druhé kolo končí na 31 v srpnu 23: 59 a během tohoto období se každý z vás může zaregistrovat v soutěži.

Paweł Mosionek
Aktivní obchodník na devizovém trhu od roku 2006. Editor portálu Forex Nawigator a šéfredaktor a spolutvůrce webu ForexClub.pl. Řečník na konferenci „Focus on Forex“ na Varšavské ekonomické škole, „NetVision“ na Gdaňské technické univerzitě a „Finanční zpravodajství“ na Gdaňské univerzitě. Dvojnásobný vítěz „Junior Trader“ - investiční hra pro studenty pořádaná DM XTB. Závislí na cestování, motocyklech a parašutismu.
2Komentarze
  • Dżarosław
    1 Srpen 2017 na 19: 12

Kolik lidí se účastní této soutěže? Jaké procento je šance na výhru?

• Paweł Mosionek
      2 Srpen 2017 na 18: 01

V červencovém vydání se zúčastnilo 2998 účastníků. V srpnu je zatím 2190 XNUMX, ale jejich počet se může během trvání soutěže zvyšovat. Konkurence je tvrdá, takže stojí za to mít na své straně příznivý osud ... ...