Extras
Teď čteš
Forex Club – Daň 9 – Vyrovnání daně zahraničnímu brokerovi [Stáhnout aplikaci]
0

Forex Club – Daň 9 – Vyrovnání daně zahraničnímu brokerovi [Stáhnout aplikaci]

vytvořil Forex ClubDubna 26 2024

Toto je další verze naší vlajkové lodi – Klub Forex - daň. Verze s označením 9 není to revoluce, ale evoluce, která dělá věci ještě efektivnějšími vyrovnat forex daň z transakcí prováděných na účtech vedených v zahraničí Forex/CFD brokeři v cizí měně.

Aby bylo možné předložit PIT-38, polské daňové předpisy vyžadují, aby obchodníci převedli každou transakci na polskou měnu v příslušném směnném kurzu NBP. Nezávislý ruční výpočet každé položky se zdá být prakticky nemožný, když naše transakční historie obsahuje více než několik desítek transakcí. V reakci na tyto výzvy obchodníků vytvořil tým Forex Club před mnoha lety aplikaci, která tyto problémy zcela vyřešila. Celá operace trvá jen několik minut.

Rychle a efektivně s „Forex Club – Tax 9“

Program Forex Club - daň 9 je aplikace určená obchodníkům využívajícím služeb zahraničních brokerů. Pomocí několika jednoduchých kroků můžeme vypočítat daň splatnou z transakcí uskutečněných na platformách MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader, JForex, a také Plus500, Capital.com a další.

Klub Forex - daň 8

Funkce plné verze programu:

 • podpora platformy MetaTrader 4 / 5, cTrader, JForex, Plus500 a další,
 • převod transakcí z cizí měny na PLN za vhodné kurzy,
 • žádný limit vypočítaných transakcí,
 • podpora OTC transakcí,
 • zohlednění vkladů a výběrů na účet,
 • obsluha centových účtů,
 • možnost konverze sestav z archivovaných účtů (po konverzi dat),
 • s přihlédnutím k swapovým sazbám, úpravám rozvahy a zaplaceným provizím,
 • možnost výpočtu transakcí z minulých let,
 • verze pro Windows (brzy i iOS a Linux).

Nové ve verzi 9.0

Byla zavedena nativní podpora pro centové účty a byla zavedena možnost konvertovat transakce z archivovaných účtů po předchozí přípravě dat poskytnutých brokerem.

Jak získat přístup?

Přístup k programu závisí na stavu uživatele.

Typ uživatele Všichni uživatelé Členové Forex klubu Komerční uživatelé
Přístup k programu demo verze plný plný
Večeře zdarma zdarma 100 PLN (+ DPH)
Transakční limit, který má být převeden 5 Neomezený Neomezený
Limit makléře Neomezený Neomezený Neomezený
Omezení přístupové doby Neomezený život daňový rok 2023
Omezení zařízení Neomezený Neomezený 1 zařízení
Jak aktivovat bez aktivace Profil fóra aktivační kód

Všichni uživatelé

Demoverze aplikace je dostupná všem. V této verzi mohou uživatelé testovat software pro převod až 5 transakcí zdarma, bez jakéhokoli ověřování.


Členové Forex klubu

Od vzniku portálu (2008) jsou všechny nabízené výhody včetně přístupu do daňové aplikace pro členy Forex Clubu zcela zdarma. Neexistuje žádný členský poplatek ani předplatné. Jedinou podmínkou je mít aktivní reálný účet u jednoho z partnerských brokerů, otevřeného přes web ForexClub.pl. Podrobně je popsán postup aktivace přístupu ke všem výhodám v tomto článku. Samotná aplikace umožňuje vypočítat daň z jakýkoli makléř nabízející platformy podporované programem.

Affiliate Brokers

Tickmill IC Markets XTB Plus500 IC-trading
eToro Saxo Bank TMS FxPro Dukascopy Europe
Purple Trading Trhy FP

Komerční uživatelé

Pro lidi, kteří se nechtějí stát členy Forex klubu, je připravena alternativní možnost v podobě možnosti zakoupení přístupu do aplikace na daňový rok 2023 formou aktivačního kódu.


Členství zdarma

Portál Forex Club existuje od roku 2008. Od samého začátku je naším cílem podporovat obchodníky ve všech záležitostech souvisejících s obchodováním. Příslušnost k Forex klubu nemá žádné negativní důsledky – můžete z toho jen těžit.

Vstupem do našeho klubu získáte řadu výhod:

 • snížená provize nebo preferenční spready - trvale (!),
 • přístup k plné verzi programu Klub Forex - daň,
 • nářadí Forex Club - Nástroje pro platformu MetaTrader 4 a 5,
 • přístup k jedinečným kurzům a vzdělávacím materiálům,
 • účast v soutěžích s investičními knihami,
 • slevy na produkty a služby našich partnerů (programování, literatura, obchodní nástroje),
 • a mnoho dalších!
Pokud již máte aktivní živý účet u daného makléře, ale nebyl otevřen prostřednictvím ForexClub.pl, napište nám a zeptejte se na možnost jeho připojení do skupiny Premium - KONTAKT

Jak vyrovnat Forex daň pomocí aplikace Forex Club

Aplikace byla právě zveřejněna Forex Club - daň 9, je verze věnovaná daňovému roku 2023. Uživatelé předchozích verzí (6.0 a novější) si mohou pomocí stejných přihlašovacích údajů aktivovat plný přístup. Pro nové uživatele je k dispozici také možnost aktivace kódu.

Instalační soubor je dodáván s uživatelskou příručkou, která podrobně vysvětluje každý aspekt programu. V případě problémů nás prosím kontaktujte na podatek@forexclub.pl.

Verze určená pro operační systém Windows


JAK TO FUNGUJE FOREX KLUB – DAŇ


*Fungování programu Plus500 nebylo žádným způsobem ověřeno a funguje nezávisle na něm.

Co si o tom myslíš?
76%
zajímavý
12%
Heh ...
2%
Šok!
10%
Nemám rád
0%
zranění
0%
O autorovi
Forex Club
Forex Club je jedním z největších a nejstarších polských investičních portálů - forex a obchodní nástroje. Jedná se o originální projekt zahájený v roce 2008 a uznávanou značkou zaměřenou na měnový trh.