sociální Trading
Teď čteš
SyncTrading - dvojnásobný zisk našich dodavatelů [ZKOUŠKA č. 5]
0

SyncTrading - dvojnásobný zisk našich dodavatelů [ZKOUŠKA č. 5]

vytvořil Natalia Bojko12 listopada 2020

Další týden testování platformy SyncTrading od TeleTrade je za námi. Volatilita na trzích byla velká. Ačkoli se nálady nezkazily (žádný jasný trend), naši obchodníci se v takovém prostředí cítili celkem dobře. O tom svědčí výsledky, které dnes představíme.

Ve skutečnosti byly hlavním tématem prezidentské volby ve Spojených státech, které v poslední době pohltily veškerou pozornost trhů. Výsledek byl nejednoznačný a tak zřejmý, takže nikoho nepřekvapuje, že akciové trhy reagovaly smíšenými náladami a nedostatkem konkrétního trendu. Směrování trhů (extrémně optimistické) bylo vynuceno zprávami o vakcíně. „Pfizerův vynález“ - protože to je to, co lze nyní nazvat, není synonymem pro zbavení se COVID-19 z ekonomické situace. Tato informace nicméně dává jasný signál, že všechny novinky týkající se vývoje metod / léků pro koronavirus budou na trhu přijaty velmi nadšeně. Touto analytickou reflexí zakončíme diskusi o situaci na trhu a přistoupíme přímo k pozorování her našich obchodníků v poslední době.


Příklady z praxe: Co je SyncTrading TeleTrade a obchodování s kopiemi


Kompenzace ztrát

Náš nejbezpečnější obchodník, jehož úroveň kopírování jsme se rozhodli během jednoho týdne zvýšit, se ukázal jako nejrizikovější „aktivum“ v našem portfoliu. Nicméně při sledování jeho obchodování v poslední době (poslední dva týdny) lze říci, že se vrací do formy a, co je důležité, obchoduje podobným způsobem, ve kterém jsme se rozhodli jej zkopírovat.

test1 synchronizační teletrade

Je to dobré znamení? Na jedné straně ano. Doufáme, že vyrovná alespoň některé z generovaných ztrát. Na druhou stranu však musíme mít na paměti možné opakování. Na základě předpokladů našeho testu však obchodníka ještě nezměníme. Naším plánem je dlouhodobě otestovat potenciál sociálního obchodování. Níže je uveden seznam obchodů, které obchodník uzavřel v posledním.

teletrade test2

Ve srovnání s prvními, našimi souhrny, vidíme, že strategie pro samotné obchodní nástroje se nezměnila. ASProfiway neustále obchoduje se stejnými měnovými páry a velikost jeho pozic (včetně dvojitého stupně kopírování) zůstává na normální úrovni.

Rychlý zisk a ... dovolená

Nyní přejdeme k rychlému přehledu obchodníka se středním rizikem. Výsledek, který můžeme představit, je docela dobrý. Díky kopírování PipFX vydělali jsme přes 600 EUR. Podle prvního záznamu víme, že používá minimalistické strategie sítě. Podívejme se, jak vypadají pozice, které uzavřel minulý týden.

obchodování s kopiemi test5

Zajímavé je, že po získání několika procent z účtu se obchodník rozhodl, že nebude umisťovat žádné další pozice. To má samozřejmě své logické odůvodnění. Někteří obchodníci se po dosažení uspokojivé návratnosti jednoduše stáhnou z trhu, aby se nenechali unést chamtivostí.

Vyplácí se riziko?

Na pohyby rizikového obchodníka jsme čekali velmi dlouho. V prvním shrnutí našeho testu to neuzavřelo jediný obchod, což nás učinilo trochu beznadějnými, když jsme viděli riskantní obchod. Náš „zaměstnanec“ s nejrizikovějším profilem nezklamal a v posledním shrnutí se obrátil k velmi vysoké návratnosti, čímž kryl ztrátu generovanou bezpečným obchodníkem.

test3

test4

Nahoře jsou otevřené i uzavřené transakce. Důležité je, že nezůstal na vavřínech a rozhodl se pokračovat v obchodní aktivitě. Doposud neprováděl na svém účtu „podivné“ transakce, které by se odchylovaly od určitého obchodního standardu FXC40vypracoval. Pokračuje v obchodování podobným způsobem jako při zahájení testu.

Souhrn

V současné době je situace na našich účtech následující:

  • Bezpečný obchodník: 4136,23 eur
  • Střední obchodník: 5618,94 eur
  • Agresivní obchodník: 6344,62
  • Míra návratnosti od začátku zkoušky: + 7,33%

synchronizační obchodování graph1

Co si o tom myslíš?
40%
zajímavý
60%
Heh ...
0%
Šok!
0%
Nemám rád
0%
zranění
0%
O autorovi
Natalia Bojko
Absolvent Fakulty ekonomiky a financí Univerzity v Białystoku. Od roku 2016 aktivně obchoduje na měnových a akciových trzích. Předpokládá, že ty nejjednodušší analýzy přinášejí nejlepší výsledky. Příznivec swingového obchodování. Při výběru společností do portfolia se řídí myšlenkou investovat do hodnoty. Od roku 2019 zastává titul finanční analytik. V současné době je co-CEO & Founder v české proptradingové společnosti SpiceProp. Spolutvůrce projektu Akademie burzy cenných papírů Podlasie (XNUMX. a XNUMX. vydání).