literatura
Teď čteš
"Japonské svíčky a analýza cenového grafu" - Nové vydání bestselleru
0

"Japonské svíčky a analýza cenového grafu" - Nové vydání bestselleru

vytvořil Paweł Mosionek16 únor 2018

Svícnová Bible od Steva Nisona – „Japonské svíčky a analýza cenového grafu“ 5. února 2018 se vrátila na pulty knihkupectví maklerska.pl. Jedná se o aktualizované a aktualizované vydání více než 300stránkového bestselleru v novém grafickém designu, a co je nejdůležitější - v polštině.

Publikace je úplným průvodcem po japonských svíčkách pro začátečníky i pokročilejší investory. V Polsku se rychle stala hitem v kategorii technické analýzy. Popisuje formace, vysvětluje způsob jejich fungování a také filozofii jejich účinnosti. Ve druhé části knihy autor také představil nápady, jak lze kombinovat japonské techniky se západními nástroji. Autor knihy je respektovanou a po mnoho let absolutní autoritou v oblasti svíček a analýzy grafů - Steve Nison.

Strategickým partnerem polského vydání je CMC Marketsa knihu v médiích podporují: Bankier.pl, Comparic, Equity Magazine, FxParkiet, Forex Club, FxCuffs, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych a Investio.

kniha

O knize

Japonské svíčky jsou univerzální nástroj, který lze kombinovat s jakoukoli cenovou křivkou. Jsou úspěšně použity na forwardových, kapitálových nebo jiných trzích, pokud je možná pouze technická analýza. Začátečníci naleznou v knize kompletní popisy tvorby svíček, filozofii jejich efektivity a způsobů, jak obchodovat na jejich základě. Zkušení investoři zjistí, jak známé formace mohou být kombinovány s jinými nástroji, a tak vytvářet silnou synergii několika technik.

Obsah a podrobný popis knihy jsou k dispozici ZDE

V jednoduchém jazyce autor představil ponaučení z mnoha let studia a vlastní výzkum a zkušenosti s používáním metody, která v posledních deseti letech získala velkou popularitu. Komplexní studie obsahuje základní informace o japonských svíčkách a stovky příkladů jejich praktického uplatnění na každém trhu.

Maciej Leściorz, ředitel pro prodej a vzdělávání, CMC Trhy:

Nové vydání "bible" svíček grafů Steve Nison je šance prozkoumat složitosti některé z nejzákladnějších nástrojů technické analýzy. Od prvního vydání jsme byli svědky rychlého technologického pokroku. Dnes jsou moderní transakční platformy schopny identifikovat sami svíčkové formace a naznačovat investiční příležitosti, ale pouze pochopení principů japonských technik jim umožňuje účinně orientovat se na finančních trzích.

Steve Nison - O autorovi

stevenissonSteve Nison objevil překvapivý potenciál svíček pro západní svět. Je považován za přední autoritu v této oblasti. Jeho dvě knihy, první vydání japonské svíčky a analýza cenových grafů (Japonské techniky sázení svícnu) a svíčky a další japonské techniky pro analýzu grafů (Beyond Candlesticks), jsou na seznamu mezinárodních bestsellerů a tvoří základ všech výzkumů a studií o svíčkách. Nison absolvoval školení odborníků z téměř všech velkých investičních společností v 18 v různých zemích v oblasti praktického uplatňování diskutovaných metod. Navštívil také Federální rezervu, Světovou banku a četné univerzity s přednáškami. Navíc je trenérem na New York Institute of Finance. Steve Nison byl jedním z prvních lidí, kteří byli poctěni tituly Chartered Market technik (Autorizovaný finanční technický analytik - CMT), udělený Sdružení technických analytiků finančních trhů (MTA). Předtím působil ve společnosti Merrill Lynch a senior viceprezidentem společnosti Daiwa Securities. Je také držitelem titulu MBA v oblasti financí a investic. Nison je generálním ředitelem společnosti Candlecharts.com, která nabízí otevřené a uzavřené semináře, tréninkové produkty a poradenské služby.

Odborné recenze

Konrad Smok, SII:

Povinná pozice pro každého investora vedená alespoň částečně technickou analýzou. Autor v komplexní, hloubkové a zároveň velmi přístupné cestě představuje ve své knize znalost japonských svíček - od historie a principů tvorby grafů až po složité formace. Po přečtení této položky si investor uvědomí, jak důležitá může mít i jedno zasedání prognostický význam a jak číst signály plynoucí ze změny ceny akcií v praxi. Slovo - kniha komplexně seznamuje čtenáře silným nástrojem, kterým jsou japonské svíčky.

Celý materiál je založen na praktických příkladech, stojí za zmínku velmi sugestivní popisy formace z japonské nomenklatury.

Katarzyna Płaczek, Investiční portál akcií, MyCharts.pro:

Postavení doplňující John Murphyho "Technická analýza finančních trhů" v oblasti analýzy svíček. Pokud se chcete stát odborníkem v tomto tématu, nemůžete to mít (doporučuji také Světelné grafy Gregory L. Morris).

Knihu zakoupit pouze u makléře broker makerska.pl na adrese 84 PLN Jdi a kupuj

Klienti Forex Clubu mají nárok 5% sleva pro všechny položky knihy na Maklerska.pl. Pokud jste členem našeho klubu, kontaktujte nás a obdržíte kód slevy!
Co si o tom myslíš?
100%
zajímavý
0%
Heh ...
0%
Šok!
0%
Nemám rád
0%
zranění
0%
O autorovi
Paweł Mosionek
Aktivní obchodník na trhu Forex od roku 2006. Editor portálu Forex Nawigator a šéfredaktor a spolu-tvůrce webu ForexClub.pl. Řečník na konferenci „Zaměření na Forex“ na varšavské ekonomické škole, „NetVision“ na Gdaňské vysoké škole technické a „finanční zpravodajství“ na univerzitě v Gdaňsku. Dvakrát vítěz „Junior Trader“ - investiční hra pro studenty pořádaná DM XTB. Závislý na cestování, motorkách a parašutismu.