Účty PAMM
Teď čteš
Byl zahájen projekt Dukascopy PAMM LP s 20 000 PLN
0

Byl zahájen projekt Dukascopy PAMM LP s 20 000 PLN

vytvořil Paweł Mosionek3 2018 září

Povedlo se. Naše obchodování začalo první obchodní den v září. Jak bylo oznámeno, zahájili jsme projekt zaměřený na testování nového produktu na reálných fondech - účet Dukascopy PAMM LP.

Správa bohatství PAMM LP je nová služba nabízená švýcarským makléřem. Z čeho se skládá? O tom jsme psali v předchozím článku, V tomto se zaměříme na první dojmy.

Postup pro otevření účtu Dukascopy PAMM

Zřízení faktury včetně platby trvalo asi 5 dní. Postup je relativně jednoduchý a rychlý. Musíme dokončit registrační formulář a podstoupit ověření identity podle požadavků švýcarských zákonů A tady je něco vzácného - dříve jedinou možností bylo notářsky ověřit ID / pas u notáře. Nyní to však můžeme udělat také prostřednictvím aplikace pro smartphone a videokonferencí, aniž bychom opustili domov.

Jak to funguje? Nainstalujeme aplikaci Dukascopy do vašeho telefonu a poté video-ověření. Zástupce makléře se s námi spojí a pak vás požádá, abyste nám ukázali dokument. Může také klást další otázky týkající se údajů, které jsme předložili (konverzace proběhla v polštině). Rychlé, jednoduché a příjemné.

Platba finančních prostředků

Každý klient obdrží v Dukascopy Bank vlastní individuální účet, za který musí převést prostředky. Až poté, co budou odeslány, dostaneme přihlašovací jméno a dočasné heslo účtu. Vzhledem k tomu, že se bankovní účet nachází ve Švýcarsku, je nutné provést zahraniční převod.

Provedli jsme SWIFT převod z Getin Bank v Polsku. Cena činila 40 PLN, ale byly přidány poplatky bank zprostředkujících transakci, což stálo dalších 94 PLN. Celkově nás převod stál 134 PLN, což je přibližně 0,7% původního vkladu. Podařilo se nám snížit náklady tím, že jsme vynechali jakýkoli převod měn - otevřeli jsme si účet v Dukascopy v PLN. Celá operace trvala 2 pracovní dny.

Stojí za to připomenout, když objednáváte převod, který jeho příjemce jsme MY, ne Dukascopy Bank.

Obchod - aktivace

Aby Dukascopy dokázal otočit naše zdroje, musíme udělat dvě věci:

  1. Definujte úroveň Stop Loss na celý kapitál.
  2. Aktivujte obchodní volbu.

Obě tyto věci se provádějí v panelu klienta.

Doporučená úroveň SL Dukascopy je 15%. Dali jsme trochu víc. Dosažení této úrovně uzavře všechny otevřené pozice a pozastaví obchodování - pak je třeba ji znovu aktivovat.

Jak aktivovat obchod? Stačí, když si objednáte takové dispozice v panelu klienta a počkejte na jeho přijetí službou Dukascopy. To trvá maximálně jeden den. Obchod začíná následující pracovní den.

První pozice

Obchod začal 3. září 2018. Na „akci“ jsme nemuseli dlouho čekat. Již ráno bylo na našem účtu uzavřeno přes 30 transakcí a stále jich bylo aktivních cca 50. Objem transakcí je malý, ale diferenciace instrumentů je velmi velká.

Začali jsme s kapitálem 19 906 zł.

Co to bude? Bude služba PAMM LP hodný návrh na diverzifikaci příjmů? Uvidíme!

Upozornění! Tento článek není doporučením ani pobídkou k investování. To je jen popis vašich vlastních zkušeností.
Co si o tom myslíš?
100%
zajímavý
0%
Heh ...
0%
Šok!
0%
Nemám rád
0%
zranění
0%
O autorovi
Paweł Mosionek
Aktivní obchodník na trhu Forex od roku 2006. Editor portálu Forex Nawigator a šéfredaktor a spolu-tvůrce webu ForexClub.pl. Řečník na konferenci „Zaměření na Forex“ na varšavské ekonomické škole, „NetVision“ na Gdaňské vysoké škole technické a „finanční zpravodajství“ na univerzitě v Gdaňsku. Dvakrát vítěz „Junior Trader“ - investiční hra pro studenty pořádaná DM XTB. Závislý na cestování, motorkách a parašutismu.