Wydarzenia
Teď čteš
Invest Cuffs 2019 ceny distribuovány! Seznamte se s letošními vítězi!
0

Invest Cuffs 2019 ceny distribuovány! Seznamte se s letošními vítězi!

vytvořil Paweł MosionekMarch 22 2019

Ocenění Invest Cuffs distribuované popáté! Dnes, 22. března, se v kongresovém centru ICE v Krakově konalo slavnostní galavečer, během kterého byli vybráni vítězové prvního a jediného ocenění v oboru Forex. Letošní vydání bylo také rozšířeno o nové kategorie týkající se mimo jiné investic na akciovém trhu. Do poslední chvíle věděl výsledky pouze viceprezident společnosti Fundacja Invest Cuffs - Janusz Ekert.

Invest Cuffs 2019 ceny

Všichni kandidáti také vítězů vybraných uvedeme jej v seznamu níže.

 • MAKLEROVÝ DŮM ROKU:
  • Makléřská kancelář ING Bank Śląski SA,
  • Dom Maklerski mBanku SA,
  • X-Trade Brokers DM SA
 • POLSKÝ BROKER FOREX ROKU:
  • mForex / mBank SA,
  • TMS Brokers SA,
  • X-Trade Brokers DM SA
 • POLSKÝ BROKER CFD ROKU:
  • Společnost Noble Markets / Noble Securities SA,
  • TMS Brokers SA,
  • X-Trade Brokers DM SA
 • ZAHRANIČNÍ ZAHRANIČNÍ ČÍSLO:
  • Admiral Markets AS,
  • CMC Markets,
  • IC Markets Pty Ltd.
 • BĚŽNÝ BROKER CFD ROKU:
  • Admiral Markets AS,
  • CMC Markets,
  • DIF Broker SA
 • OSOBNOST ROKU:
  • Mariusz Maciej DROZDOWSKI,
  • Trader21,
  • Rafał ZAORSKI
 • ANALITIKA ROKU:
  • Maksymilian BĄCZKOWSKI,
  • Bartosz SAWICKI,
  • Trader21
 • JOURNAL ROKU:
  • Arkadiusz JÓŹWIAK,
  • Weronika KOSMALA,
  • Maciej SAMCIK
 • INVESTIČNÍ PORTÁL ROKU:
  • Comparic.pl
  • Nezávislý obchodník,
  • Parkiet.cz / Gremi Media SA
 • BLOG ROKU:
  • 'FOREX CITY' blog,
  • 'PRESIDENT' blog,
  • Blog 'OBCHOD PRO ŽIVOT'
 • PRODUKT ROKU:
  • Akcie a ETF z celého světa / X-Trade Brokers DM SA,
  • FX Harvest PRO 7 / FXWare.pl,
  • mInvestor - Giełdowa Transakční platforma / DM mBanku SA
 • EVENT ROKU:
  • Série 'Śladami Warren Bufft' / Doradca.TV, Equity Magazin,
  • Obchodníci pro obchodníky / cyklus TJS,
  • "Cyklus XTB Trading Masterclass 2018" / X-Trade Brokers DM SA
 • INVESTIČNÍ FOND ROKU:
  • inPZU Zásoby Polskie / TFI PZU SA,
  • QUERCUS Ochrona Kapitału / QUERCUS TFI SA,
  • Řešení Jeden FIZ / SATURN TFI SA
 • INTERNETOVÉ CENTRUM ROKU:
  • InternetowyKantor.pl / Měna jedna SA,
  • Směnárna KantorEkspert.pl / K&P,
  • Walutomat / Měna jedna SA
 • BLOCKCHAIN ​​ROKU VÝMĚNY:
  • Binance,
  • BitBay,
  • Bitmarket
 • ZVEŘEJNĚNÍ ROKU:
  • ALEXANDER ELDER „Profese akciového investora. Nový záběr,
  • MICHAEL MCCARTHY "Umělci trhů",
  • MATEUSZ RATAJCZAK "Lovci kotlů"
 • MARKETINGOVÝ KAMPAŇ ROKU:
  • "VOLNÝ INVESTIČNÍ SOUTĚŽ" společnosti TMS Brokers SA,
  • "INVESTIČNÍ KURZ S ALBERT ROKICKI" X-Trade Brokers DM SA,
  • "INVESTIČNÍ KURZ S TRADEREM21" X-Trade Brokers DM SA

zvláštní ocenění

Zvláštní cena za přínos a rozvoj finančního trhu v Polsku Sdružení individuálních investorů.

XTB se čtyřmi cenami, CMC Markets se dvěma

Na pozadí celé soutěže byly dvě společnosti, které získaly více než jedno ocenění - X-Trade Brokers a CMC trhy. Zde je návod, jak komentovali

Jakub Paturalski - ředitel polské pobočky XTB:

„Obzvláště mě těší ocenění Produkt roku za nabídku reálných akcií a ETF z celého světa. Je to pro nás přirozený směr vývoje, aby naši klienti na vlajkové platformě XTB xStation 5 mohli diverzifikovat své investice. Tento projekt je výsledkem ohromné ​​práce celého našeho týmu, a proto nás těší o to více, že toto úsilí ocenili nejprve klienti a poté i porota.“

Łukasz Wardyn, ředitel CMC Markets pro východní Evropu:

„Invest Cuffs je v současné době největší událostí v Polsku pro jednotlivé investory působící na mimoburzovním trhu. O to víc jsem hrdý na skutečnost, že jsme byli oceněni v obou klíčových kategoriích, a to jak v nabídce CFD, tak v Forex instrumentech. “ Tato ocenění jsou nejpříjemnější, když se projeví ve spokojenosti zákazníků. Pokud to měříme s rostoucím počtem zákazníků a transakcí, máme důvody být spokojeni. V první polovině finančního roku 2019 se počet našich aktivních klientů v Polsku zvýšil o 34% a hodnota jejich transakcí až o 117%. “

Průběh soutěže - fáze III

První fází je fáze podávání přihlášek - soutěže se mohl zúčastnit každý zástupce dané kategorie. Druhou fází je fáze hlasování celé investorské komunity. Byli jste to vy, obchodníci, kdo se rozhodl, kdo bude soutěžit v první trojce. Ve třetí fázi tzv Kapitola Invest Cuffs, která se skládala ze známých osobností z forexového a investičního průmyslu. Během anonymního hlasování mohl každý člen kapitoly předložit jeden typ v dané kategorii jako svůj oblíbený z pěti nominovaných. Do poslední chvíle zná výsledky jen jedna osoba - zástupce nadace Invest Cuffs Foundation.

Srdečně blahopřejeme všem kandidátům a především vítězům!

Co si o tom myslíš?
57%
zajímavý
29%
Heh ...
0%
Šok!
0%
Nemám rád
0%
zranění
14%
O autorovi
Paweł Mosionek
Aktivní obchodník na trhu Forex od roku 2006. Editor portálu Forex Nawigator a šéfredaktor a spolu-tvůrce webu ForexClub.pl. Řečník na konferenci „Zaměření na Forex“ na varšavské ekonomické škole, „NetVision“ na Gdaňské vysoké škole technické a „finanční zpravodajství“ na univerzitě v Gdaňsku. Dvakrát vítěz „Junior Trader“ - investiční hra pro studenty pořádaná DM XTB. Závislý na cestování, motorkách a parašutismu.