Zprávy
Teď čteš
Úspěšný rok Ticket pro 2018 Group. Přes 38 tisíc aktivních zákazníků
0

Úspěšný rok Ticket pro 2018 Group. Přes 38 tisíc aktivních zákazníků

vytvořil Paweł Mosionek14 únor 2019

mezinárodní Kapitálová skupina Tickmill minulý rok zaznamenal 2018 jako rekord. Záznam v mnoha ohledech. Ve zprávách poskytnutých veřejnosti zprostředkovatel představil mnoho zajímavých údajů o výsledcích svého podnikání.

Přes aktivní obchodníky 38 000

Navzdory teoreticky nepříznivému pro evropské makléře Nařízení ESMA, tři nejlépe ohlášené měsíce v roce 2018 právě pokryly období nových pokynů (říjen, listopad, prosinec). Kumulativní objem obchodování celé skupiny Tickmill Group 1370 miliardy USD, Rozšíření na nové evropské a asijské trhy jistě zabránilo poklesu obratu, který mohl být způsoben snížením pákového efektu v zóně EU.

Počtem klientů již Tickmill Group překonal polského lídra - XTB. Bylo přidáno až 45 100 nových zákazníků a celkový počet aktivních živých účtů byl 38 533.

podle poslední zprávu XTB průměrný počet aktivních klientů byl nad 21 000, nicméně tento makléř není přítomen na asijských trzích.

Průměrné rozpětí

Třmínka také představila průměrné rozpětí pro nejpopulárnější nástroje.

  • EUR / USD - 0.2 pipů,
  • GBP / USD - 0.4 pipů,
  • XAU / USD (zlato) - 0.12 pipů,
  • USD / JPY - 0.4 pipů,
  • GBP / JPY - 0.5 pipů.

vzdělání

Po dobu 12 měsíců bylo uspořádáno až 145 školení na webinářích v 8 různých jazycích zaměřených na vzdělávání obchodníků. Ve spolupráci s Forex Clubem bylo uspořádáno a organizováno šestnáct školení v polštině (dostupných záznamů v sekci VIDEO).

Další informace naleznete v Infografiích 2018 níže.

Za předpokladu skutečného účtu v Tickmill z webové stránky Forex Clubu, Dostanete fixní sníženou provizi o hodnotu -10% pro účty Pro.

Kromě toho se stát členem našeho klubu obdržíte:

  1. Sada nástrojů na podporu obchodu - Forex Club Tools
  2. Program fakturace s daňovými úřady - Daňový program
  3. Získáte slevu na všechny programovací služby.

tick tick 2018

Co si o tom myslíš?
67%
zajímavý
33%
Heh ...
0%
Šok!
0%
Nemám rád
0%
zranění
0%
O autorovi
Paweł Mosionek
Aktivní obchodník na trhu Forex od roku 2006. Editor portálu Forex Nawigator a šéfredaktor a spolu-tvůrce webu ForexClub.pl. Řečník na konferenci „Zaměření na Forex“ na varšavské ekonomické škole, „NetVision“ na Gdaňské vysoké škole technické a „finanční zpravodajství“ na univerzitě v Gdaňsku. Dvakrát vítěz „Junior Trader“ - investiční hra pro studenty pořádaná DM XTB. Závislý na cestování, motorkách a parašutismu.
Komentáře

Nechte odpověď